wtorek, 20 maja 2014

SWAP PARTY 31 maj (sobota)Drodzy miłośnicy dobrego smaku!!!
Ogłaszamy ostatnie w historii Retro :)swap paty!!:):)Kończymy działalność ale jak kończyć to tylko w dobrym stylu w doborowym towarzystwie!!! Swapik odbędzie się 31 maja od godziny 11tej do 14-15tej w naszych podziemiach.
Dla przypomnienia i dla tych co pierwszy raz:
SWAP PARTY to spotkanie towarzyskie na którym wymieniamy się ubraniami (mogą to być dodatki tj. paski, kapelusze, torebki, buty, książki, biżuteria, hand made itp)przyniesionymi ze swojej szafy. Rzeczy przyniesione przez Was powinny być oznaczone metką z imieniem, inicjałami, ksywką, nickiem itp, aby uniknąć zamieszania przy wymiance, pomoże to odnaleźć rzeczy właściciela z którym chcemy dokonać wymiany. Dobrze mieć ze sobą wieszaki( nie jest to wymóg, ale dla nas spore odciążenie).Wymieniamy się miedzy pozostałymi uczestniczkami oraz między nami tj. Galerią Mody Retro(lumpeksowym undergroundem). Jeżeli wymiana nie będzie satysfakcjonująca w obie strony, istnieje możliwość zakupu danej rzeczy.Wszystko to odbywa się w przemiłej atmosferze, przy kawce, łakociach,dobrej muzie, a przede wszystkim w dobrym towarzystwie!Tak więc jeżeli ktoś potrzebuje szczypty adrenaliny (jak to bywa na polowaniu :)) a zarazem odprężenia to wszystko to może odnaleźć właśnie na swapie. Kwestia wstępu-starym obyczajem opłata symboliczna 5 zł na poczęstunek( ciasteczka lub inne słodycze, chipsy, paluszki, crackersy, coś do picia itp.) My w zamian zapewniamy miejsce, poczęstunek i miłą atmosferę, oraz peeełną szafę naszej Galerii. Tak więc jeżeli wiesz na 100%, że Ty i Twoja szafa macie tego dnia czas i chęci to przybywajcie!!!:). Życzymy udanych łowów i dobrej zabawy!!!
Uwaga!!!dla naszych miłośniczek pożegnalna niespodzianka -poza wymianką istnieje możliwość nabycia naszych retrowych ciuszków w totalnie niskiej cenie bo już od złotówki!!! Przybywajcie bo druga taka okazja się już nie powtórzy!!!!:)
Prosimy o wcześniejsze zapisy na maila: retrofaza@gmail.com lub przez facebooka.

Dla osób które zawędrują do nas pierwszy raz, poniżej podajemy info jak nas znaleźć:

Al. Korfantego 16
Katowice
budynek Superjednostki,
konkretnie w jej podcieniach, na rogu po schodach w dół, po prawej stronie znajdziecie kiosk Ruchu.


Serdecznie zapraszamy,
Galeria Mody Retro
(lumpeksowy undergound)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz